Przygotuj się na drugie wyzwanie Koła Wyzwań!

Tym razem wylosowano wyzwanie związane z tabelą liderów, które koncentruje się na tworzeniu i znajdowaniu skrytek oraz zdobywaniu punktów.

Od 1 maja do 4 czerwca macie szansę zdobyć dwie nowe pamiątki w dwóch poziomach trudności za osiągnięcie różnych poziomów trudności. Podobnie jak w przypadku wszystkich wyzwań związanych w tabelą liderów możesz zdobywać punkty za znajdywanie i logowanie dowolnej skrytki lub etapu Adventure Lab®, ale premiowane są skrytki które posiadają co najmniej 10 punktów rekomendacji. Otrzymasz również premię jeśli otrzymasz rekomendację na własnej skrytce.

Aby zdobyć pamiątkę w tym miesiącu musisz zdobyć 100 punktów w tabeli liderów. Aby zdobyć kolejną pamiątkę musisz zdobyć 1000 punktów. Oto wartości punktowe tabeli liderów:

Znaleziono skrytkę z ponad 10 rekomendacjami                20

Otrzymano rekomendację we własnej skrzynce                 50

Inne znalezienie skrytki lub etapu Adventure Lab®           10

Tablica liderów zostanie zresetowana 5 czerwca, ale gracze mają czas do środy, 7 czerwca, w południe UTC, na zalogowanie swoich znalezień  kwalifikacyjnych się do zdobycia punktów tabeli liderów potrzebnych do zdobycia pamiątek. Tylko logi z okresu od 1 maja do 4 czerwca kwalifikują się do zdobywania pamiątek.

Jakie wyjątkowe skrytki znajdziesz aby zdobyć dodatkowe punkty w tym miesiącu? W jaki sposób sprawisz, że Twoje własne skrytki będą zdobywać rekomendacje? Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć w akcji Twoją kreatywność związaną z geocachingiem!

Do zobaczenia ponownie 30 maja, aby dowiedzieć się, co będzie dalej, w trzecim wyzwaniu.

Przeczytaj nasz wpis na blogu, aby zapoznać się z często zadawanymi pytaniami i uzyskać więcej informacji o wyzwaniu z pamiątkami.