Wydarzenia Magii Twórców

Przedstawiamy wydarzenia Magia Twórców

Kiedy sprytnie wymyślona skrytka sprawia, że uśmiechamy się z zachwytu, można poczuć, że zaczyna działać magia. Dlatego z radością ogłaszamy powołanie najnowszej pamiątki do profilu: Magia Twórców -święto kreatywnych autorów którzy mogą Cię zainspirować do stworzenia nowej, wspaniałej skrytki. Magia Twórców dotyczy Wydarzeń, które pokazują, jak jaki sposób ukryć sporej wielkości kesza, aby działa się magia.

Zorganizuj lub weź udział w autoryzowanym przez HQ  wydarzeniu Magii Twórców w okresie między 13 czerwca a 3 lipca 2023 r. aby zdobyć specjalną pamiątkę!  Poniżej przeczytasz jak wygląda procedura autoryzacji.

Jak zakwalifikować Wydarzenie jako wydarzenie Magii Twórców?:

  • Na początek zaczynamy od zwykłego eventu. Musi on spełniać wszystkie standardowe wytyczne dotyczące spotkań.
  • Wydarzenie musi trwać co najmniej godzinę i odbywać się w dniach 13 czerwca – 3 lipca 2023 r.
  • Wydarzenie musi zwracać uwagę na jakość zakładanych skrytek
  • Po publikacji ale przed 11 czerwca 2023 należy wypełnić ten formularz aby ubiegać się o status Geocaching HQ Maker Magic.

Po wykonaniu przez HQ autoryzacji autor Wydarzenia doklei do listingu otrzymany specjalny plik graficzny – baner aby poinformować graczy, że za uczestnictwo w Wydarzeniu otrzymają pamiątkę do profilu.

Wydarzenia CITO nie kwalifikują się jako wydarzenia Magii Twórców.

Być może już wiesz, jak organizować doskonałe wydarzenia geocachingowe, ale czy potrzebujesz inspiracji, jak podkreślić jakość skrytek lub sposób ich tworzenie na swoim wydarzeniu? Oto trzy  pomysły, które mogą Cię zainteresować.

Warsztat edukacyjny

Czy pasjonujesz się wytycznymi i procesem ukrywania skrytek? Ten format warsztatów może spodobać się osobom, które po raz pierwszy ukrywają skrytki, aby przeprowadzić ich przez cały proces, od uzyskania pozwolenia zarządcy terenu po przesłanie strony skrytki do recenzji. Możesz zainspirować kolejną falę kreatywnych skrytek do znalezienia!

Zbuduj Kesza

Jeśli podoba Ci się dobry projekt typu „zrób to sam” i widzisz fajny pojemnik na skrytkę tworzony na twoich oczach, rozważ zaplanowanie pokazu lub warsztatu budowlanego, podczas którego uczestnicy będą mogli wyjść z własnym, unikatowo zakamuflowanym pojemnikiem.

Wyróżnij lokalne skrytki wysokiej jakości

Skoncentruj temat wydarzenia  i rozmowy na swoim ulubionym typie skrytki, zwłaszcza tych które można odwiedzić w okolicy. Jeśli w pobliżu Wydarzenia znajdują się skrytki z wieloma przyznanymi rekomendacjami lub jeśli zdecydujesz się założyć kesza lub serię po Wydarzeniu dozwolony jest (tylko w przypadku tego wydarzenia) wspólny spacer uczestników w celu omówienia jakości okolicznych skrytek.

Zobaczmy jak zorganizowane Wydarzenia rozpoczną magię dobrej jakości skrytek.