Pięć sposobów na świętowanie Międzynarodowego Dnia Geocachingu

15 sierpnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Geocachingu! To dzień poświęcony czerpaniu radości z geocachingu. Każdy użytkownik, który znajdzie i zaloguje znalezienie skrytki w sobotę, 15 sierpnia 2020 otrzyma pamiątkę do profilu. Nawet jeśli Obchody 20 rocznicy Geocachingu zostały przesunięte na przyszły rok to nie oznacza, że nie ma powodów do świętowania już teraz. Oto pięć pomysłów na aktywność:

  1. Zdobądź nowe pamiątki do profilu. Możesz uzyskać nową pamiątkę z okazji Międzynarodowego Święta Geocachingu. Podróż po Osi Czasu oraz Cudów Świata
  2. Załóż nową skrytkę. Dodaj swój wkład i wysyłek w stworzeniu skrytki. Podzielisz się swoją kreatywnością i pomysłowością ku uciesze innych. Dzięki nowemu Panelowi Użytkownika utrzymanie skrytek w dobrej kondycji jest jeszcze łatwiejsze.
  3. Znajdź nową skrytkę ukrytą w sierpniu. Na świecie istnieje ponad 290 tyś. aktywnych skrytek, które zostały założone w miesiącu sierpniu. To może być Twój początek do realizacji wyzwania Jasmer. Pomocną w wyszukaniu potrzebnych miesięcy może się okazać opcja Project-GC lub filtry dostępne dla użytkowników Premium.
  4. Zastanów się którymi doświadczeniami geocachingu chciałbyś podzielić się z innymi? Jakie przygody geocachingowe warte są pokazaniu innym użytkownikom?
  5. Przyznaj rekomendacje. Jeśli jesteś użytkownikiem Premium możesz oznaczyć ulubione skrytki by zainteresować nimi innych. Ale też pokazać właścicielowi, że jego praca podoba się innym. Bez skrytek nie było by gecachingu.

Międzynarodowy Dzień Geocachingu to doskonała okazja by ten dzień spędzić z rodziną i przyjaciółmi , najlepiej na świeżym powietrzu a przy okazji zamienić jakieś smutne buźki w uśmiechnięte.

Comments

comments