Odgadnij polecane lokalizacje skrytek GeoGuessr

Z radością ogłaszamy nawiązanie współpracy z GeoGuessr. Przeniesiesz się do zacisznych górskich panoram, tętniących  życiem centrów miast. Gra zaprowadzi Cię do dziesięciu miejsc zainspirowanych fizycznymi lokalizacjami ciekawych keszy. Weź udział w zabawie, a jeśli wygrasz  otrzymasz specjalną pamiątkę do profilu. Ale tylko w okresie 26 marca 2024 – 12 kwietnia 2024 r.

GeoGuessr to interaktywna gra geograficzna, która przenosi graczy do ciekawych lokalizacji na całym świecie za pomocą Google Street View. Podobnie jak w przypadku geocachingu, gracze muszą wykorzystać swoje umiejętności nawigacji i analitycznego myślenia (zmysły geograficzne), aby odgadnąć dokładną lokalizację miejsca na mapie. Im dokładniej gracz odgadnie, tym więcej punktów zdobędzie. Keszerzy, którzy odgadną 10 lokalizacji zdobędą pamiątkę z limitowanej edycji!

Podczas gry możesz rozpoznać pewne znajome punkty orientacyjne. Należy pamiętać, że wyzwanie zaproponowane przez GeoGuessr co prawda opiera się na lokalizacji prawdziwych keszy ze świata rzeczywistego ale nie upoważnia do zalogowania tych keszy bez fizycznego odwiedzenia ich w terenie. Zamiast jechać na drugi koniec świata naszym celem jest pokazanie zapadających w pamięć lokalizacji, pokazanie nowym odkrywcom naszej gry oraz  inspirowanie przyszłych wycieczek na świeżym powietrzu!

Aby zdobyć pamiątkę w okresie promocji:

  • Zagraj w Wyzwanie Geocaching pomiędzy 26 marca 2024 a 12 kwietnia 2024 i poprawnie zidentyfikuj co najmniej jedną lokalizację.
  • Znajdź ukryty kod śledzenia przedmiotu podróżnego ostatniej stronie gry.
  • Przed 12 kwietnia 2024 r. odkryj kod trakowalny na Geocaching.com, aby zdobyć specjalną pamiątkę do profilu.
  • Jeśli nie udało Ci się znaleźć ukrytego kodu śledzenia, nie martw się – drugi kod śledzenia pojawi się na końcu gry, po odgadnięciu wszystkich dziesięciu lokalizacji. Odkrycie dowolnego kodu śledzenia pozwoli zdobyć pamiątkę.

UWAGA: Geocaching HQ zezwala na wirtualne odkrycie podanych przedmiotów podróżnych.

Najlepsze wrażenia podczas gry można uzyskać na komputerze. Ta funkcjonalność nie działa w aplikacji mobilnej GeoGuessr.