Dzień Wolontariusza już 22 maja!

Geocaching może zabrać Cię w fascynującą podróż odkrywczą niemal w dowolne miejsce na świecie. Możesz znaleźć sekretne miejsca, dołączyć do społeczności poszukiwaczy przygód, nauczyć się nowych rzeczy, a nawet stworzyć własną magię, gdy ukryjesz nową skrytkę. Od dreszczyku emocji eksploracji po czystą radość z cudownie kreatywnej skrytki – ogromną część tego nie byłaby możliwa bez wolontariuszy, którzy odgrywają główną rolę w realizacji tego wszystkiego.

Niezależnie od tego, czy znalazłeś dziś nową skrzynkę, znalazłeś ją na dalekich wakacjach, ukryłeś skrzynkę, korzystałeś z Geocaching.com lub aplikacji mobilnej Geocaching w języku innym niż angielski, czy korzystałeś z naszych forów, masz wolontariusza społeczności geocaching podziękować! W świecie geocachingu jest kilka typów wolontariuszy, którzy zasługują na nasze uznanie.

Istnieje prawie 400 wolontariuszy społeczności geocaching na całym świecie, w tym recenzenci, recenzenci EarthCache (Geoawares), tłumacze i moderatorzy forum. Poświęcają swój czas, aby utrzymać grę w ruchu, przeglądając skrzynki pod kątem zgodności z regulaminem i wytycznymi regionalnymi, tłumacząc naszą witrynę internetową i aplikację oraz dbając o to, by nasze fora były pozytywne i pomocne.

Inni członkowie społeczności również poświęcają swój czas. Właściciele skrzynek wykorzystują swoją kreatywność do tworzenia zabawnych skrytek, jednocześnie poświęcając czas na ich konserwację. Gospodarze wydarzeń oraz zespoły organizujące Mega- i Giga-Eventy również poświęcają swój czas i wkładają ogromny wysiłek, aby zapewnić niesamowite wrażenia społeczne i ogromną ilość zabawy dla społeczności.

Chcesz dołączyć do nas, aby podziękować lokalnym wolontariuszom? Oto kilka pomysłów:

  • Wyślij notatkę do lokalnych recenzentów, aby wyrazić swoją wdzięczność.
  • Skontaktuj się z regionalną organizacją geocachingową, aby podziękować im za ich pracę.
  • Skontaktuj się z geokeszerami, którzy regularnie organizują CITO i powiedz „Dzięki!”
  • Przyznaj Ulubiony punkt wraz z podziękowaniami za wysokiej jakości skrytkę.
  • Wspomnij, jak bardzo podobało ci się wydarzenie w swoim dzienniku.
  • Opublikuj podziękowanie na swojej lokalnej stronie poświęconej geocachingowi na Facebooku
  • Utwórz film, w którym wyrazisz swoją wdzięczność i opublikuj go w mediach społecznościowych (pamiętaj, aby nas oznaczyć — chętnie go obejrzymy!).
  • Odwiedź fora Geocaching i pozdrów moderatorów forum.

Zastanawiasz się, jak to jest być recenzentem społeczności geocaching? Sprawdź serię podcastów dla recenzentów HQ, aby usłyszeć ich doświadczenia własnymi słowami.

Wolontariusze społeczności Geocaching mają niezwykle pozytywny wpływ na grę i społeczność. Odwiedź oficjalną stronę Geocaching na Facebooku w poniedziałek, 22 maja, aby razem z nami podziękować wolontariuszom społeczności.