Nowy labirynt Signala wiedzie przez jaskinię.

Signal nadal podróżuje przez tajemniczą krainę labiryntów. Po wyjściu z bagna ścieżka prowadzi do tajemniczej jaskini. Kiedy Signal przygląda się uważnie wejściu do jaskini, widzi dwoje jasnych oczu należących do trolla, który tam mieszka. Signal potrzebuje twojej pomocy, aby ominąć trolla i znaleźć drogę do wyjścia. Od 1 sierpnia keszerzy mają czas na wędrówkę przez jaskinię.
Troll, który mieszka w jaskini, jest przerażającym stworem, ale rozpływa się w szczęściu, gdy widzi swoje ulubione drogocenne przedmioty, klejnoty i kosztowości.

Kamienie szlachetne, takie jak ten na obrazku poniżej, to specjalny bonusowy przedmiot do łatwiejszego opuszczenia jaskini.


Za każdym razem, gdy logujesz znalezienie skrytki, masz szansę na otrzymanie cennego kamienia. Jeśli wybierasz się na keszowaie z grupą osób, istnieje szansa, że jedna osoba z grupy może znaleźć przedmiot w skrytce, druga nie. Przedmioty te zapewniają dodatkowe punkty w tabeli. Jeśli zalogujesz swoje znalezienie w aplikacji i znajdziesz kamień szlachetny, pojawi się baner z informacją, że go znalazłeś. W serwisie na stronie Labiryntu Signala znajduje się licznik tych przedmiotów bonusowych.
Musisz zebrać 50 punktów, aby zdobyć pierwszą pamiątkę za labirynt w jaskini i 500 punktów, aby zdobyć drugą pamiątkę i wydostać Signala z labiryntu.
Każdy labirynt ma inne wartości punktowe przyznawane za znajdowanie skrytek. Aby uhonorować skrytki geologiczne Jaskini Trolla, dodaliśmy wyszukiwanie EarthCaches jako akcję, dzięki której można zdobywać punkty w tym labiryncie. Oto wartości punktowe za labirynt w jaskini:

Znaleziono pojedynczą Skrytkę Przygodową (Lab Cache) 10
Znaleziono Skrytkę z przyznanymi co najmniej 10 rekomendacjami 30
Znaleziono Skrytkę Geologiczną 30
Znaleziono Skrytkę Zagadkową 20
Uczestniczyłem w dowolnym Wydarzeniu 30
Znaleziono Skrytkę Wieloetapową 20

Znaleziono specjalny przedmiot Labiryntu

50

pozostałe znalezienia                                                  15

Maksymalna liczba punktów, które możesz uzyskać  za dowolną zalogowaną skrytkę to 80 punktów.

Przeczytaj nasz wpis na blogu z ogłoszeniem Labiryntu Signala, aby uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i więcej informacji na temat wyzwania z pamiątkami.