Opowiedz o swoim ulubionym miejscu i zaloguj skrytkę bezlokacyjną!

„Nigdy nie dowiedziałbym się o tym miejscu, gdyby nie geocaching”.

Ta sentencja jest wyrażana tak często, że jest to niemal banał w społeczności geocachingu. Ponieważ rok 2022 będzie dedykowany wszystkim tym, którzy zakładają skrytki, z radością wprowadzamy GC9FAVE – Odkryte podczas geocachingu – Skrytkę bezlokacyjną. Logując tę skrzynkę zdobędziesz bardzo rzadką ikonę a z drugiej strony podzielisz się z innymi odkrytym miejscem , które poznałeś dzięki geocachingowi!

Może wybierzesz miejsce w którym ukryłeś swoją skrytkę?, a może odkryłeś ciekawe miejsce szukając kesza? Ta skrytka bezlokacyjna będzie dostępna do logowania od 17 sierpnia 2022 do 31 grudnia 2023. Po odwiedzeniu swojego ulubionego miejsca wykonaj następujące kroki:

Przejdź do strony skrytki bezlokacyjnej:

Przez bezpośredni link https://coord.info/GC9FAVE
Wyszukując GC9FAVE na Geocaching.com lub w aplikacji‎ Geocaching®.
Aby zarejestrować znalezienie w skrytki bezlokacyjnej, musisz dołączyć jedno (1) zdjęcie siebie lub osobistego przedmiotu w miejscu, który odkryłeś podczas geocachingu. (Stare zdjęcia nie są akceptowane.) Pamiętaj, aby powiedzieć nam gdzie znajduje się to miejsce (na przykład miasto Praga lub kod GC skrytki, jeśli nie zawiera spoilera).

Chociaż strona ze skrytką jest już opublikowana nie będzie można jej logować się aż do 17 sierpnia 2022 r. Daje to trochę czasu na zastanowienie się, które ulubione miejsce chciałbyś odwiedzić ponownie.
O typie skrytki bezlokacyjnej możesz przeczytać tu i tu.
Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć ulubione miejsca, którymi podzielisz się ze światem!