Niespodzianka dla ukrywających skrytki: nowa pamiątka

W styczniu ogłosiliśmy, że rok 2022 będzie dedykowany wszystkim tym, którzy zakładają skrytki. Będziemy systematycznie udostępniać informacje pomagające zaplanować wykonanie skrytki o szczególnej, wysokiej jakości: lista kontrolna, wybór najlepszej lokalizacji.

Teraz zastanawiamy się czy już jesteś gotowy aby założyć swoją nową skrytkę?

Od dzisiaj do końca roku 2022 masz możliwość otrzymania specjalnej pamiątki do profilu, którą uzyskasz po opublikowaniu nowej skrytki lub Wydarzenia.

Żeby być precyzyjnym: założenie kwalifikujące do otrzymania pamiątki obejmuje jak Skrytki i Wydarzenia ale nie dotyczy Skrytek Przygodowych (Lab Caches). Każdy użytkownik, niezależnie od ilości założonych skrytek może otrzymać tylko jedną pamiątkę.

Niezależnie czy to będzie Twoja Pierwsza Skrytka czy może setna  pamiętaj p poniższych wskazówkach aby zostać dumnym posiadaczem pamiątki ukrywającego skrytki 2022:

  • Każda zakładana skrytka powinna być wyjątkowa. Plansza do naszej gry jest praktycznie nieograniczona. Jest tyle wspaniałych lokalizacji do ukrycia nowej skrytki. Upewnij się, że nowa skrytka pasuje do otoczenia. Jeśli będzie bardzo rzucać się w oczy to szybko zginie.
  • Nie spiesz się. Dobre pomysły wymagają czasu. Jest go teraz wystarczająco dużo żeby zakończyć prace przed 17 grudnia 2022 i podzielić się czasem z recenzentem aby uzyskać efekt publikacji przez końcem roku.
  • W mediach społecznościowych publikowane są bardzo ciekawe przykłady, które mogą zainspirować do działania. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na kolejnego kesza zacznij obserwować. Oczami a nie swoim umysłem. Może zobaczysz oczami wyobraźni co do tego miejsca brakuje. Inspiracja może być już za rogiem.
  • Miej na uwadze plan serwisowana założonej skrytki. Nic tak nie denerwuje keszerów, którzy po znalezieniu maskowania nie są w stanie wpisać znalezienia do mokrego logbooka. Nie pozwól aby radość ze znalezienia zamieniła się w gorycz porażki. Dbaj o dobrą kondycję posiadanych skrytek.

A jak już założyłeś z powodzeniem nową skrytkę podziel się tą informacją z innymi keszerami.

Comments

comments