Pamiątki do profilu zaplanowane na rok 2022

Nastał kolejny rok i nadszedł czas, abyśmy podzielili się naszymi planami. Pamiątki, które możesz pooglądać w profilu, to nie tylko zebrane, cyfrowe zdjęcia, nagrody za dokonane osiągnięcia ale też coś , na co czekasz.

 

Poniżej prezentujemy potwierdzoną listę pamiątek do zdobycia w oku 2022:

 

Pewnego razu w roku 2022: od 1 do 7 stycznia

CITO sezon 1: od 1 marca do 31 maja

Dzikie Dwójki: 22/2/22 – 22 luty 2022

Dzień Udostępnienia Sygnału GPS: 30 kwietnia do 2 maja

Międzynarodowy Dzień Geocachingu: 20 sierpnia

CITO sezon 2: od 1 września do 30 listopada

Międzynarodowy Dzień Skrytek Geologicznych: 8 i 9 października

Pożegnanie roku 2022: od 25 do 31 grudnia

Rok 2022 będzie najprawdopodobniej rokiem z największą liczbą nowych pamiątek wszechczasów. Co miesiąc będą powstawały pamiątki związane z kolejnymi krajami lub regionami. Planujemy ich nawet 10 miesięcznie. Lekko licząc z tego powodu powstanie 120 nowych pamiątek. Dlaczego tak? Postał prostszy sposób na implementację pamiątek i ich wdrożenie. Planujemy,  że w ciągu dwóch lat każdy kraj i niektóre regiony będą się mogły szczycić własną pamiątką.

Nie poprzestajemy aby promować sprzątanie naszej Ziemi. Która jest naszą planszą do gry w Geocaching. Zdecydowaliśmy się zatem przedłużyć okres dostępności skrytki bezlokacyjnej (GC8NEAT). Keszerzy mogą ubiegać się o ten unikalny typ skrytki do 31 grudnia 2022.

Przy wyborze takich aktywności fizycznych jak Geocaching należy mieć na względzie sytuację związaną z COVID-19. Pandemia ewoluuje, więc zachęcamy do zapoznania się i przestrzegania lokalnych obostrzeń z tym związanych. Największym priorytetem dla nas jest  Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.