Dziękujemy wolontariuszom za ich pracę

Jeśli kiedykolwiek ukryłeś skrytkę (a może tylko znalazłeś?), nie stało by się to bez udziału wolontariusza. Zanim skrytka stanie się dostępna do szukania eksperci od geocachingu przeglądają jej opis aby się upewnić że jest zgodna z regułami naszej gry oraz z lokalnymi przepisami.

Wolontariusze utrzymują Geocaching przy życiu. Ich rola nie tylko sprowadza się do czytania listingu skrytki ale też moderowania forum, tłumaczenia blogów, pomagają innym keszerom. I oczywiście publikują skrytki. Nawet te które znajdują się daleko od nich. W ubiegłym roku pandemia wymusiła dodatkowe czynności do standardowych zadań a wolontariusze świetnie sobie z tym poradzili.

Wolontariuszy jest prawie 400 na całym świecie, więc i nasza lista podziękowań jest długa! Jeśli zechcesz nam w tym pomóc to podsuwamy kilka pomysłów:

  • Wyślij krótką wiadomość do recenzentów aby okazać swoje uznanie:
  • Skontaktuj się z lokalnymi grupami keszerów aby podziękować im za ich pracę.
  • Opublikuj na Facebooku post z podziękowaniami.
  • Nagraj film, w których możesz pochwalić ich zaangażowanie umieść go w mediach społecznościowych (pamiętaj, odpowiednio go otagować).
  • Odwiedź geocachingowe Forum i napisz kilka zdań.

 

Masz posłuchać (lub przeczytać) o czym rozmawiają i dzielą się swoim doświadczeniem wolontariusze z różnych stron świata tutaj.

Każdy, kto ukrył skrytkę lub zorganizował Wydarzenie, również zgłosił się na ochotnika, aby uczynić tę grę lepszą. Następnym razem, gdy będziesz logował znalezienie skrytki, która sprawiła, że się uśmiechnąłeś przy podejmowaniu, wspomnij o tym w swoim wpisie  lub zostaw swoje polecenie, by pokazać swoje uznanie.

Do każdego zakątka gry dociera wpływ wolontariuszy. Jesteśmy tego świadomi. W sobotę, 22 maja zaglądnij na oficjalną stronę Geocaching na FB i napisz tam proste „dziękuję”