Trzy sposoby aby przekazać podziękowania za założoną skrytkę

Geocaching jest tak dobry jak ukryte przez użytkowników skrytki. Fakt posiadania skrytki jest czymś więcej niż tylko ukryciem pojemnika. Autor pokazuje świetną lokalizację, odpowiedni pojemnik czy świetne maskowanie, ciekawy opis, troszczy się o skrytkę na dobre i na złe.
Znalezienie fajnego kesza daje poczucie zadowolenia, przeżycia przygody oraz świadomości , że to gra zespołowa, bo ktoś przecież tą skrytkę tu ukrył. Te emocje są dzięki zaangażowaniu innych użytkowników, dlatego warto za to podziękować. Oto trzy proste sposoby:

  1. Napisz ciekawy wpis do logbooka. Właściciele skrytek poznają Twoje wrażenia dzięki wpisowi jeśli dołożysz ciut starań. Poświęcają swój czas i środki a jedyne co możemy im przekazać to odpowiednio dobrane słowa. Często to jedyna forma pozytywnego przekazu po znalezieniu skrytki. Dobrym zwyczajem jest dołączenie do wpisu podziękowania (nie wszystkim się chce, więc na końcu logu pojawiają się skrótowce typy „TFTC” – Thank you For The Cache). Ciekawy log może też zachęcić następnych poszukiwaczy do odwiedzenia skrytki.
  2. Użyj punktów ulubionych – jeśli posiadasz. Użytkownicy Premium mają do dyspozycji możliwość przyznania jednej rekomendacji za każde 10 znalezionych skrytek. Możesz przyznać rekomendację jeśli spodobała Ci się ta skrytka. Jest to sposób, aby przekazać właścicielowi, że doceniasz jego skrytkę. Umożliwia to też zauważenie innym graczom rekomendowanych skrytek.Jeśli już rozdałeś wszystkie punkty ulubione – nie przejmuj się. Poszukaj następnych skrytek.
  3. Podziękuj bezpośrednio. Spodobała Ci się wyjątkowo jakaś skrytka? Napisz wiadomość do autora. Podziękuj za wysiłek i powiedz, dlaczego Ci się podoba. Możesz też to zrobić spotykając autora podczas eventu.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w grę, który ukrywają skrytki. Bez Was gra nie była by możliwa.

Comments

comments