Skrytkowy Karnawał

Ciesz się różnorodnością i kreatywnością skrytek na całym świecie!

Karnawał na całym świecie jest przykładem zabawy, pasji i kreatywności. Uczestnicy starają się robić ozdoby, stroje i planować parady.

Dołącz do Skrytkowego Karnawału , począwszy od poniedziałku, 25 marca 2019 a możesz zyskać aż pięć nowych pamiątek do profilu. Pamiątki inspirowane są wydarzeniami historycznymi miejscami związanymi z karnawałem. Zbierz punkty na Tablicy Wyników (poprzednio Liga Przyjaciół) zanim karnawał się skończy, czyli do niedzieli 14 kwietnia 2019.

Skrytkowy Karnawał docenia znalezienia kreatywnych skrytek czyli takich z dużą liczbą poleceń lub otrzymanie polecenia własnej skrytki. Ale to nie wszystko!

Podobnie jak karnawał, Geocaching nie istniałby bez ludzi, którzy ukierunkowują swoją kreatywność i innowacyjność na tworzeniu nowych i wspaniałych wrażeń dla innych. Proponujemy zatem keszerom posiadających własne skrytki (oraz osoby które doceniają kreatywność innych keszerów) do zorganizowania spotkań na którym zainspirujecie swoją energią i kreatywnością następną generację keszerów młodszych stażem do tworzenie skrytek. Nazywamy takie spotkanie Świętem Tworzenia. Każdy, kto uczestniczy w tym specjalnym wydarzeniu otrzyma szóstą, specjalną pamiątkę do profilu.

Jak zakwalifikować wydarzenie do Święta Tworzenia?

Muszą być spełnione łącznie warunki:

  1. Wydarzenie odbywa się w czasie pomiędzy 25.03.2019 a 14.04.2019
  2. Wydarzenie musi trwać co najmniej godzinę
  3. Tematem musi być jakość lub tworzenie skrytek. Może to być warsztat edukacyjny, własnoręczna budowa ciekawego maskowania skrytki, warsztaty aktywności (np. wspinaczka), dzielenie się historią

Po opublikowaniu wydarzenia należy zarejestrować je w HQ przy pomocy specjalnego formularza.

Jak mogę zdobyć 6 pamiątek?

Otrzymana pamiątka Zdobyte indywidualnie punkty:
Karnawał : Kolonia 10
Karnawał : Nicea 25
Karnawał : Wenecja 50
Karnawał : Nowy Orlean 100
Karnawał: Rio de Janeiro 500
Święto Tworzenia Uczestnictwo w autoryzowanym wydarzeniu

 

Jak mogę zdobyć punkty?

Jeśli zalogujesz znalezienie skrytki, uczestnictwo w wydarzeniu lub wykonasz inną akcję z poniższej listy otrzymujesz punkty:

Akcja Punkty
Znalezienie skrytki z liczbą punktów ulubionych…
0-4 3
5-9 5
10-24 10
25-49 25
50+ 50
Uczestnictwo w wydarzeniu 15
Otrzymanie polecenia własnej skrytki 25

* Maksymalna liczba punktów jaką otrzymasz za pojedyncze zalogowanie to 50 punktów.