Pożegnaj rok 2023 w wielkim stylu dzięki dwóm nowym pamiątkom do profilu.

To był ekscytujący rok pełen frajdy, śmiechu i wspaniałych wspomnień. Chociaż rok 2023 dobiega końca, wiemy, że w 2024 czeka nas o wiele więcej dobrej zabawy.

Zamiast rozwodzić się nad przeszłością, chcemy zastanowić się nad wspomnieniami tamtych chwil – i ludzi – dzięki którym ten rok był tak wyjątkowy. Bardziej niż kiedykolwiek społeczność keszerów stworzyła poczucie połączenia. Niezależnie od tego, czy chodziło o zakładanie skrytek podczas Magii Twórców, sprzątanie środowiska naturalnego podczas wydarzenia CITO, chrupanie popcornem na projekcjach GIFF, czy też udział w jednym z kilkudziesięciu globalnych mega-wydarzeń, keszerzy byli tam, nawiązując kontakty i przyjaźnie na całe życie.

Zapraszamy do świętowania wspomnień, przyjaźni i społeczności keszerów za pomocą dwóch nowych pamiątek do profilu. Czas powiedzieć „Żegnamy rok 2023” i „Witamy rok 2024” i rozpocząć zupełnie nową przygodę!

Jak mogę zdobyć każdą z powyższych pamiątek?

Żegnamy rok 2023, znajdując dowolną skrytkę, biorąc udział w wydarzeniu lub odwiedzając lokalizację Adventure Lab® w dniach 24–31 grudnia.

Otrzymasz Witamy rok 2024, znajdując dowolną skrytkę, biorąc udział w wydarzeniu lub odwiedzając lokalizację Adventure Lab® w dniach 1–8 stycznia.

Jakie typy skrytek liczą się do uzyskania pamiątki?

  • Skrytka tradycyjna
  • Skrytka Wieloetapowa
  • Letterbox Hybrydowy
  • Scenariusz WherIGo
  • Skrytka Wirtualna
  • Wydarzenie
  • Skrytka kamery internetowej
  • Skrytka Geologiczna

Skrytka tradycyjna

Skrytka Wieloetapowa

Letterbox Hybrydowy

Scenariusz WherIGo

Skrytka Wirtualna

Wydarzenie

Skrytka kamery internetowej

Skrytka Geologiczna

A co z lokalizacjami Adventure Lab®?
Nie martw się, lokalizacje Adventure Lab® będą doliczane do osiągniecia wymagania!

Jestem gotowy na zdobycie pamiątek! Gdzie znajdę skrytki?

Sprawdź mapę, aby zobaczyć skrzynki blisko Ciebie!

Bez względu na to, gdzie byłeś i dokąd się wybierasz, w okolicy zawsze znajdziesz keszerów tworzących społeczność, która Cię otacza i podnosi na duchu. Zachęcamy Cię do refleksji nad tymi wyjątkowymi osobami w Twoim życiu i wspólnego wspominania niesamowitych przygód, które przeżyłeś!

Na koniec roku niezapowiadana jeszcze jedna pamiątka – przesilenie zimowe.

Za znalezienie 12 skrytek w dniach 17-23 grudnia otrzymasz jeszcze jedną, wyjątkową pamiątkę.