Możesz być Duszą Towarzystwa jeśli…

Przedstawiamy kolejne wyzwanie w naszym czteromiesięcznym cyklu „Możesz zostać geocacherem, jeśli …”. Od 29 października do 3 grudnia, indywidualnie za pomocą Ligi Przyjaciół, zbieraj punkty do uzyskania pamiątki do profilu „Duszy Towarzystwa”. Czytaj dalej, jakie warunki musisz spełnić aby cieszyć się nową pamiątką!

W listopadzie możesz zostać Duszą Towarzystwa jeśli…

Lubisz spędzać czas z innymi osobami! Jesteś zaangażowanym członkiem społeczności geocachingowej i spotkania keszerów są dla Ciebie. Lubisz spotykać znajomych keszerów i masz talent do pomagania osobom dopiero poznającym geocaching!

Żeby zdobyć pamiątkę Dusza Towarzystwa musisz zdobyć co najmniej 70 punktów w Lidze Przyjaciół w okresie 29 października do 3 grudnia 2018. W tym miesiącu zdobędziesz więcej punktów za uczestnictwo w spotkaniach.

Punktacja*:

Czynność Punktacja
Zalogowanie znalezienia skrzynki 5
Zalogowanie znalezienia skrzynki z co najmniej 10 punkami ulubionymi 10
Uczestnictwo w spotkaniu 15
Oddanie przedmiotu podróżnego 1

 

Zdobądź 15 punktów za uczestnictwo w spotkaniu, spotkaniu GIFF, spotkaniu CITO, Mega lub Giga! Nie mam dodatkowych punktów w tym miesiącu za trudność terenu / zadania.

*Liga Przyjaciół zlicza zdobyte punkty zalogowane w konkretnym przedziale czasu. Nie zdobędziesz pamiątki logując znalezienia / uczestnictwa ze zbyt dużym opóźnieniem.

Pytania I odpowiedzi:

Na czym to polega?

Znajdź i zaloguj indywidualnie w Lidze Przyjaciół różne typy skrytek aby zebrać 70 punktów pomiędzy poniedziałkiem 29 Października a poniedziałkiem 3 grudnia 2018 a zdobędziesz pamiątkę Dusza Towarzystwa.

Jak mam zdobyć punkty?

Jeśli zalogujesz skrytkę, uczestnictwo w spotkaniu lub przeprowadzisz inną akcję zdobędziesz punkty:

Czynność Punktacja
Zalogowanie znalezienia skrzynki 5
Zalogowanie znalezienia skrzynki z co najmniej 10 punkami ulubionymi 10
Uczestnictwo w spotkaniu 15
Oddanie przedmiotu podróżnego 1

 

*Maksymalna liczba punktów które możesz zdobyć za jedno zalogowanie to 15 punktów za zalogowanie uczestnictwa w spotkaniu.

Co to jest Liga Przyjaciół ?

Liga Przyjaciół to tabela która pokazuje Twoją aktywność oraz aktywność Twoich znajomych. Zbierasz punkty gdy logujesz znalezienie skrytki, uczestniczysz w wydarzeniu, lub wykonujesz inną aktywność związaną w przedmiotami podróżnymi. Liczba punktów zależy od wykonanego zadania.

Liga Przyjaciół wyświetla sumę zdobytych indywidualnie punktów w ciągu miesiąca. Możesz też zobaczyć ile punktów zdobyli Twoi znajomi. Punkty zdobyte od 29 października w Lidze Przyjaciół zostaną wyzerowane w południe UTC dnia 3 grudnia gdy rozpocznie się wyzwanie związanie z kolejną pamiątką.

Czy mogę dołączyć w dowolnym momencie?

Oczywiście! Dołącz do zabawy pomiędzy 29 październikiem a 3 grudniem i zbierz indywidualnie 70 punktów w Lidze Przyjaciół żeby zdobyć pamiątkę do profilu.

Gdzie zobaczę swoje pamiątki?

Gdy zbierzesz określoną liczbę punktów powiązana z nią pamiątka zostanie automatycznie przypisana do Twojego profilu. Pamiątki pojawią się w Twoim profilu w zakładce Suweniry.

Czy Ligę Przyjaciół znajdę w aplikacji mobilnej Geocaching®?

Liga Przyjaciół nie jest obsługiwana przez aplikację mobilną Geocaching® . Możesz znaleźć ją na stronie internetowej używając przeglądarki.

Moje punkty w Lidze Przyjaciół nie są naliczane prawidłowo. Pomocy!

  1. Jeśli zmienisz typ wpisu z notatki, nieznalezienia lub innego typu logu na log znalezienia taka operacja nie zostanie rozpoznana przez Ligę Przyjaciół.
  2. Być może zalogowałeś znalezienie Skrytki eksperymentalnej (Lab Kesza). W tej chwili Liga Przyjaciół nie przyznaje punktów za ten typ skrytek.
  3. Zalogowałeś znalezienie przed południem 29 Października (przeliczenie na czas lokalny tutaj). Sugerujemy aby poczekać z zalogowaniem co najmniej do południa 29 października. W przeciwnym przypadku punkty zostają dodane do październikowego wyzwania zamiast listopadowego.

Co to jest czas UTC?

Czas Uniwersalny UTC to czas powszechnie stosowany na całym świecie (nie jest to strefa czasowa) odpowiadający długości geograficznej 0 w londyńskiej dzielnicy Greenwich . Tutaj możesz przeliczyć czas UTC na czas lokalny to czas lokalny. W Polsce w stosujemy czas środkowoeuropejski UTC+1 – czas zimowy i UTC+2 – czas letni.

Czy uzyskam punkty za uczestnictwo w Skrytka Wydarzenie CITO, Mega-Wydarzenie lub Giga-Wydarzenie?

Tak. To są skrytki typu wydarzenie. Uczestnictwo w spotkaniach przynosi 15 punktów. Dodatkowo, Geocaching International Film Fest rozpoczyna się 8 listopada i będzie trwać do 12 listopada. Wybierz jedno z tych spotkań a zyskasz 15 punktów!

Wciąż masz pytania?

Masz problem z zalogowaniem znalezienia? Masz pytania o punktację? Najlepsza droga do szybkiej odpowiedzi jest wypełnienie tego formularza. Dzięki i powodzenia!

 

Comments

comments