WWFM – Światowy Flash Mob – 07.06.2014

WWFM – World Wide Flash Mobs – to zabawny i przyjazny sposób na promowanie geocachingu na całym świecie. Tysiące geocacherów zbiera się w tym samym czasie w kilkudziesięciu skoordynowanych imprezach na całym świecie.

Sonny i Sandy z http://www.podcacher.com wpadli na pomysł WWFM w 2007 roku po zakończeniu wydarzenia mega. To miało być zabawne przeciwieństwo mega-imprezy: wszystkie fajne aspekty wydarzenia geocachingowego stłoczone w czasie 15 minut pełnych emocji. Zasięg tego wydarzenia jest reprezentowany literami „WW” – World Wide – wydarzenia te występują na całej planecie w tym samym dniu i w większości w tym samym czasie! Te wydarzenia mają na celu zebrać geocacherów w kreatywny sposób, a także wprowadzić początkujących do tego hobby.

Znana jest już data WWFM XI – odbędzie się 07.06.2014 (sobota). Więcej informacji: http://www.gcwwfm.com

W zeszłym roku po raz pierwszy w Polsce odbyło się wydarzenie z tej serii w Jeleniej Górze: http://www.coord.info/GC4AARX

Z tej okazji ukazał się okolicznościowy geocoin WWFM XI 2014, który jest dedykowany na cały świat geocachingu we wszystkich jego formach.

Geocoin ma średnicę 1,75 cala i przedstawia połączenie promieni słonecznych w jedenastu kolorach ze świecącymi w ciemnościach piorunami, które zostały wykonane farbą fosforyzującą, a całość dopełnia pięć kryształów Swarovskiego.

Geocoin jest przeznaczony zarówno dla uczestników jednego z wielu wydarzeń WWFM XI dnia 7 czerwca 2014 r., a także dla kolekcjonerów.

Comments

comments