Skrytka Tygodnia – 19.12.2013

Las nocą jest inny – tajemniczy, czasem straszny. Dziwne odgłosy dobiegające z ciemności, wywoływać mogą ciarki na plecach… a jak do tego dojedzie nieoczekiwane spotkanie z mieszkańcami lasu…

Tego wszystkie możecie doświadczyć zdobywając skrytkę WELCOME TO LP BY NIGHT, stworzoną przez użytkownika kesz, która w tym tygodniu, zostaje wyróżniona tytułem Skrytki Tygodnia.

Gratulujemy !

Rekomendację nadesłała grazkami

A oto jej treść:

” Pierwszy jaki poznałam kesz nocny.  Auto zostawiamy przy drodze i kto nas pierwszy wita ? Stado danieli, w ciemną noc dużo świecących oczu i wyobraźnia zaczyna szaleć (mimo, że od wielu lat mieszkam w podobnym miejscu opanował mnie strach) nie ma co panikować więc latarka w dłoń i szukam pierwszego kesza od którego mam zacząć wyprawę. Okolica zwiedzona  i  Jest !!!! pojemnik fachowo ukryty, wpis w logbooku dokonany więc  zaczynam  główny punkt dnia, wieczoru:-)  W całym keszowaniu fajne jest jak uda się zainteresować poszukiwacza więc w tej sytuacji mnie:-)  Idziemy od odblasku do odblasku zapamiętując potrzebne informacje. Pół godziny minęło i poszukiwania się nie powiodły. Nie poddaję się i ruszamy po raz drugi już pewniejszym krokiem:-) mimo, że nadal każde drzewo i krzak wyglądają jak zwierz lub stwór. Okazało się, że za pierwszym podejściem strach trochę zakrył spostrzegawczość, żeby odnaleźć skrytkę trzeba dobrze się rozglądać i być czujnym, wskazówki mówią wszystko.

Las nocą wygląda zupełnie inaczej, tajemniczo, strasznie a zarazem spokojnie.

 Dziękuje za „zmuszenie” do wyprawy do lasu nocą, niezapomniane przeżycie!!!!!!!!!!
Polecam wszystkim nie tylko odważnym:-) „

Jeśli ktoś z Was chce wyróżnić którąś ze skrytek, piszcie na kontakt@geocaching.pl z linkiem do skrytki (lub jej kodem GC) oraz uzasadnieniem.

Comments

comments