Propozycje miejsc na nowe skrytki, pomoc w zakladaniu

Jestem pewien, że każdy zgodzi się z tym, że fajnie byłoby gdyby geocaching w Polsce rozwijał się. Zarówno ilościowo jak i jakościowo. Tak, żeby mieć wszędzie czego szukać poznając ciekawe miejsca.

Co do tego jest potrzebne? Odpowiedź wydaje się być dość łatwa – ludzie i skrytki.
Ludzie są, choć nigdy ich zbyt wiele i na szczęście przybywa nowych keszerów.

Ze skrytkami sprawa wygląda trochę bardziej skomplikowanie.
Oczywiście, zakładanie skrytek wiąże się z ich przygotowaniem, spędzeniem na tym czasu, odpowiedzialnością za nie. Nie każdy dysponuje takimi możliwościami i czasem, to prawda. Są też osoby, które znają wspaniałe miejsca znajdujące się zbyt daleko od ich domów lub bez możliwości serwisowania, więc temat porzucają.
Może istnieje jednak rozwiązanie powyższych problemów.

Propozycje mam dwie:
1) Niektórzy nienawidzą wręcz przygotowywać opisów do skrytek, mają do tego awersję, nie wychodzi im ładne formatowanie w HTML itd. Może istnieją osoby, które chętnie podejmą się tego zadania we współpracy z osobami, którego umieszczą samego kesza? Ja chętnie.

2) Wszyscy znamy w Polsce miejsca, które warte są odwiedzenia, ale często są to miejsca, do których nie sposób dojechać nam w celu serwisowania keszy. Niektórzy z nas po prostu nie chcą zakładać skrytek, ale chętnie znalazłyby takowe w danych miejscach. Wydaje mi się, że warto zaproponować takie miejsca do okeszowania, jest duże prawdopodobieństwo, że znajdzie się ktoś kto podejmie się przygotowanie skrytek w podanych miejscach.

Polecam do powyższych propozycji korzystać z forum lub naszego facebooka.

Dodaj komentarz