Geocaching Block Parties okazji 25. rocznicy geocachingu w roku 2025

Będziemy świętować na całym świecie 25-lecie geocachingu ze specjalnym wydarzeniem – Block Parties! Centrala Geocaching  z radością ogłasza, że organizatorzy Wydarzeń kwalifikujących się do Wydarzenia MEGA lub Wydarzenia GIGA w roku 2025 będą mogły mieć unikalną ikonkę wydarzenia dostępną do tej porty wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

Niedawno zapytaliśmy społeczność o pomoc z określeniu jak najlepiej przygotować się do świętowania obchodów 25-lecia geocachingu. Niektórzy keszerzy zgłaszali pomysł na wielkie świętowanie na wzór eventu z USA – Block Parties i bardzo się cieszymy, że możemy wcielić ten pomysł w życie!

Centrala Geocaching była gospodarzem oryginalnych imprez Block Parties w Seattle w latach 2011–2015. Tylko 5 064 keszerów wzięło w nich udział i otrzymało ikonę Block Parties, co pokazuje, że było to dość ekskluzywne działanie. Cieszymy się, że dzięki powyższemu pomysłowi w roku 2025 znacznie więcej osób będzie mogło dołączyć do zabawy Block Parties.

Aby wydarzenie kwalifikowało się do Block Parties, musi spełnić następujące warunki:

  • Odbędzie się w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
  • Zakwalifikuj się jako Wydarzenie Mega lub Wydarzenie GIGA.
  • Zbierze co najmniej 300 deklaracji udziału w spotkaniu
  • Będzie trwać co najmniej 6 godzin
  • Tematem przewodnim będzie świętowanie 25-lecia geocachingu
  • Przejdzie certyfikację poprzez formularz

Od decyzji gospodarza wydarzenia będzie zależało czy jego Wydarzenie otrzyma docelowo ikonkę Mega / Giga czy ikonkę Block Parties. Szczegóły dotyczące tego typu wydarzenia uzyskasz w Centrum Pomocy.

Z niecierpliwością czekamy na udostępnienie większej ilości szczegółów na ten temat. Jeśli uważasz że masz inny wyjątkowy pomysł na świętowanie rocznicy to podziel się nim.