Nowa pamiątka: Międzynarodowy Dzień Skrytek Geologicznych 2023!

Erfy są wypełnione wiedzą o geologii. Co pokazują? Takie miejsca jak Pamukkale w Turcji. Te jasnoniebieskie, przyciągające wzrok baseny tarasowe powstają z wypływających na powierzchnię gorącej wody bogatej w związki wapnia i dwutlenek węgla tworząc nacieki.


Dowiedz się więcej o procesach Ziemi i jej niezwykle wyjątkowych formacjach. W sobotę, 7 października i niedzielę, 8 października, z okazji Międzynarodowego Dnia EarthCache otrzymasz oficjalną pamiątkę za odwiedzenie oraz spełnienie wymagań logowania Skrytki Geologicznej.

W tym czasie (przez cały weekend – od godziny 13:00 w piątek, 6 października do godziny 12:00 w poniedziałek, 9 października) w aplikacji Geocaching® będą dostępne również te typy skrytek (z wyjątkiem oznaczonych jako skrytki dla użytkowników Premium).
Skrytki Geologiczne nie mają fizycznych pojemników. Zamiast tego pokażą Ci wyjątkowy obiekt geologiczny i nauczą Cię czegoś o jego okolicy. Jaki rodzaj Skrytek Geologicznych odwiedzisz podczas Międzynarodowego Dnia EarthCache? Znajdź Skrytki Geologiczne blisko siebie!