Od 6 lutego 2023 nowe wyzwanie: Signal wkracza do ostatniego labiryntu, do legowiska smoka.

Signal uciekł z labiryntu w zamku z latarnią w ręku, oświetlając sobie drogę. Teraz przed nim stoi jeszcze jedno, ostatnie, wyzwanie, które zaprowadzi go do domu. Ale zanim to się stanie musi przejść przez labirynt w którym mieszka głodny, ziejący ogniem smok. Czy Signal zdoła wydostać się bez spotkania ze smokiem? Zbierz przyjaciół i poszukajcie skrytki, aby pomóc Signal w ostatniej ucieczce! A jeśli jeszcze jesteś z zamku to nie zostało Ci za dużo czasu. W poniedziałek, 6 lutego wrota zamku zatrzasną się na wieczność, więc zmykaj stamtąd czym prędzej.

Poruszanie się po miejscu zamieszkania smoka nie będzie łatwe.  Podpowiadamy, że w różnych zakamarkach legowiska smok poukrywał smaczne kąski. Jeśli Signal znajdzie schowaną szynkę i rzuci smokowi to może odwrócić na chwilę jego uwagę.

Ulubiony przysmak smoka wygląda tak jak na poniższym obrazku.

Za każdym razem gdy logujesz skrzynkę masz szansę znaleźć przysmak smoka. Jeśli wybierasz się na wspólne keszowanie z grupą przyjaciół to jest szansa że jedna osoba z grupy odkryje smaczek a inne nie. Znalezione przedmioty zapewniają dodatkowe punkty w tabeli, które razem z punktami zdobytymi za zalogowanie skrytek zwiększają szansę na ukończenie wyzwania. Jeśli logujesz swoje znalezione skrytki w aplikacji to możesz być poinformowany o dodatkowej premii za znalezienie ukrytego przedmiotu. Na stronie punktacji Labiryntu Signala znajdziesz licznik odkrytych specjalnych przedmiotów.

Żeby zdobyć pierwszą pamiątkę dla labiryntu w legowisku smoka zbierz 50 punktów. Jeśli zbierzesz 500 punktów otrzymasz drugą pamiątkę – poświadczającą Twoje bohaterstwo w pomocy wyprowadzenia Signala z labiryntu.

Jeśli masz już doświadczenie z poprzednimi labiryntami i zbierzesz razem pamiątki ze wszystkich 6 labiryntów to w nagrodę za systematyczność zostaniesz uhonorowany specjalną pamiątką kończącą tą potyczkę.

Każdy labirynt ma inną wartość punktową za znajdowanie skrytek, przygód i dodatkowych przedmiotów. Oto wartości punktowe dla labiryntu w legowisku smoka.

Znalezienie Skrytki Przygodowej (Adventure Location)10
Znalezienie Skrytki Wieloetapowej35
Znalezienie Skrytki Zagadkowej30
Uczestnictwo w Wydarzeniu25
Znalezienie  skrytki z 10+ rekomendacjami20
Znalezienie przedmiotu bonusowego50
Znalezienie pozostałych typów skrytek15

Maksymalna liczba punktów, które możesz zdobyć za dowolny wpis do znalezionej skrytki, to 85 punktów.

Przeczytaj nasz wpis na blogu z ogłoszeniem Labiryntu Signal, aby uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i więcej informacji na temat wyzwania z pamiątkami.