Pamiątka za założenie skrytki w roku 2023 🗓️

Rok 2022 był dedykowany wszystkim keszerom, którzy założyli skrytki. Każdy, kto założył własną skrytkę lub wydarzenie otrzymał specjalną pamiątkę do profilu. Doceniamy osoby, które pomogły wypełnić naszą planszę do gry – Ziemię. Po raz pierwszy uhonorowaliśmy osoby, które założyły kesza począwszy od marca 2022. A wcześniejsze założenia? Mamy dobre wiadomości. Pamiątkę otrzymali wszyscy, którzy założyli swoją skrytkę w dowolnym momencie podczas roku 2022. Także w styczniu i lutym.

Świętowanie związane z założeniem skrytki w mijającym roku nie oznacza, że przyszły rok będzie mniej ważny. Oto ogłaszamy, że w roku 2023 każdy kto opublikuje swoją skrytkę lub wydarzenie również otrzyma pamiątkę do profilu. Nowe skrytki to to okazja aby nadchodzący rok był niesamowitym rokiem geocachingu.

W centrali HQ rozumiemy jak ważne jest docenienie ciągłego wkładu w rozbudowę planszy do gry. Wzbudzanie zachwytu swoimi dziełami. Warto być na bieżąco z praktykami dotyczącymi ukrywania skrytek:

  • Na półkuli północnej o tej porze roku jest zima. Mało dostępne miejsca są jeszcze mniej dostępne z powodu trudniejszych warunków atmosferycznych. Zostawienie pojemnika na poziomie gruntu teraz nie musi być najlepszym ukryciem jeśli stopnieje śnieg. Mniej osób teraz poszukuje skrytek. Dlatego warto zwrócić uwagę na społeczny aspekt naszej zabawy i pomyśleć o założeniu wydarzenia, które jest dobrym pomysłem na integrację lokalnej społeczności keszerów. A może podczas spotkania wpadniesz na pomysł na skrytkę pudełkową. 👀
  • Jeśli masz już na swoim koncie założoną skrytkę to, przede wszystkim, chcielibyśmy Ci podziękować. Inne osoby mają okazję do jej znalezienia.  Jeśli wydaje Ci się, że skrytka mogła by być jeszcze lepsza możesz w jej miejsce założyć nową (po archiwizacji poprzedniej).
  • Jeśli jeszcze nie założyłeś żadnej skrytki poszukaj najpierw co najmniej 20 innych skrytek zanim pomyślisz o własnej.  

Rok 2022 był niesamowity. Wspominając wydarzenia związane z 20-leciem geocachingu pamiętaj, że nowy rok , 2023 , może być jeszcze lepszy!