Pomóż Signalowi uciec z zamku – nowe wyzwanie od 5 grudnia

Signalowi kręci się w głowie od szukania drogi przez wszystkie zakręty labiryntu z żywopłotu, ale on i Tracker w końcu dostrzegają wyjście z labiryntu. Biegną w jego kierunku i uciekają z labiryntu gdy zaczyna zapadać noc. Wyjście z labiryntu otwiera się na teren starego, kamiennego zamku, gdzie na Signala czeka kolejne wyzwanie. Czy z pomocą geocacherów z całego świata Signal znajdzie drogę przez zamek? Geocacherzy mają czas do 5 grudnia w południe UTC na ucieczkę z labiryntu żywopłotu, zanim rozpocznie się następna podróż – przez zamek.

W rogach zamku schowane są latarnie oświetlające ciemne korytarze fortecy. Jeśli Signal znajdzie kilka takich latarni, szybko znajdzie wyjście z zamku.

Te latarnie, takie jak ta na poniższym obrazku, to specjalny przedmiot bonusowy dla labiryntu w zamku.

Za każdym razem, gdy logujesz skrytkę, masz szansę znaleźć ukrytą latarnię. Jeśli wybierasz się na keszowanie z grupą ludzi, jest szansa, że ​​jedna osoba z grupy znajdzie przedmiot w skrytce, ale inni nie. Przedmioty te zapewniają dodatkowe punkty w tabeli liderów, które są dodawane do punktów zdobywanych za logowanie skrytki. Jeśli zarejestrujesz swoje znalezienia w aplikacji i znajdziesz latarnię, pojawi się specjalny komunikat z wiadomością. Oprócz tego na stronie internetowej Labiryntu Signala znajduje się licznik tych przedmiotów bonusowych. Licznik wyświetla liczbę znalezionych latarni.

Musisz zebrać 50 punktów, aby zdobyć pierwszą pamiątkę do labiryntu w zamku i 500 punktów, aby zdobyć drugą pamiątkę i wydostać Signala z labiryntu.

Każdy labiryntu Signala ma inną wartość punktową za znajdowanie skrytek, skrytek przygodowych i przedmiotów bonusowych. Mniej więcej o tej porze roku keszerzy często organizują Wydarzenia z okazji zakończenia roku kalendarzowego i rozpoczęcia kolejnego. W świetle tego ten typ jest bardziej punktowany. Oto wartości punktowe dla labiryntu w zamku.

Znalezienie Skrytki Przygodowej (Adventure Location)10
Uczestnictwo w Wydarzeniu35
Znalezienie Skrytki Zagadkowej30
Znalezienie Skrytki Wieloetapowej30
Znalezienie Letterboxa Hybrydowego25
Znalezienie  skrytki z 10+ rekomendacjami20
Znalezienie przedmiotu bonusowego50
Znalezienie pozostałych typów skrytek15

Maksymalna liczba punktów, które możesz zdobyć za dowolny wpis do znalezionej skrytki, to 85 punktów.

Przeczytaj nasz wpis na blogu z ogłoszeniem Labiryntu Signal, aby uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i więcej informacji na temat wyzwania z pamiątkami.