O czym to miałem pamiętać?

Keszerzy znani są z tego, że potrafią planować. Szczególnie to widać podczas przygotowania do podejmowania skrytek. Nie tylko znalezienie jest ważne, ale też terminowe zalogowanie znalezienia.
Ponieważ 2022 zbliża się do końca, chcielibyśmy przypomnieć o kilku zbliżających się terminach:
* Skrytki bezlokacyjne GC8NEAT i GC8FR0G muszą zostać zalogowane do 31 grudnia 2022 r.
Po tej dacie, czyli 1 stycznia 2023 obie skrytki zostaną zarchiwizowane oraz zablokowane. Nie będzie można dodać żadnego nowego wpisu ani ani modyfikować już wprowadzonych.
* Wydarzenia Święta Społeczności Geocaching będą mogły się odbyć tylko do końca roku, ten termin nie będzie już wydłużony. W związku z tym jeśli ktoś z Was zamierza taki zorganizować powinien przesłać listing do recenzji najpóźniej do 17 grudnia 2022 z terminem spotkania najpóźniej do 31 grudnia 2022. A jeśli dostałeś prawo do organizacji ale nie zamierzasz z tego prawa skorzystać – możesz przekazać takie wydarzenie do adopcji. Może ktoś inny zorganizuje tak szczególne Wydarzenie. Z końcem roku wszystkie CCE zostaną zarchiwizowane.
* Osoby, które uzyskały prawo do publikacji własnej Skrytki Wirtualnej aż tak bardzo spieszyć się nie muszą. Jednak nie zostało zbyt wiele czasu – ostatni termin na przesłanie skrytki do recenzji upływa 1 marca 2023.
Powodzenia!