6 czerwca rozpoczęła się kolejna faza Labiryntu Signala

Korzystając z umiejętności keszerów z całego świata Signal the Frog® nawiguje przez zaczarowany las aby znaleźć z niego wyjście. Jednak zanim wróci do swojego domu w kwaterze głównej, czeka go wiele wyzwań. Tuż za lasem z pierwszego etapu znajduje się mroczne bagno spowite mgłą. Czy możesz pomóc Signalowi  znaleźć drogę przez bagna i zbliżyć się do swojego domu? Geocacherzy mają czas od 6 czerwca w południe UTC do 1 sierpnia 2022 na ucieczkę przez bagna, drugą już po zaczarowanym lesie zanim rozpocznie się kolejna podróż.

Przedzieranie się przez bagna nie jest łatwym zadaniem, a Signal potrzebuje każdego wsparcia, aby iść dalej i znaleźć wyjście. Na szczęście wśród tego tajemniczego bagna kryją się magiczne mikstury. Jeden łyk tego medykamentu daje natychmiastowy zastrzyk energii , jasności podejmowanych decyzji którą drogę wybrać i jeśli Signal znajdzie choć jeden, wyjdzie z tego labiryntu znacznie szybciej.

Magiczna mikstura to specjalny bonus w drugim etapie łażenia po labiryncie. Za każdym razem, gdy logujesz skrytkę, masz szansę ją znaleźć. Jeśli wybierasz się na keszowanie z grupą osób, możesz zauważyć, że ​​jedna osoba z grupy może odkryć ten fant w skrytce a inne nie. Przedmioty te zapewniają dodatkowe punkty, oprócz punktur przyznawanych za zalogowanie znalezienia skrytek.

Aby zdobyć pierwszą pamiątkę za wydostania się Signala z labiryntu na bagnach musisz zebrać 50 punktów. Drugą pamiątkę otrzymasz za zdobycie 500 punktów.

Każdy etap przedzierania się przez Labirynt Signala ma inne wartości punktowe za zalogowanie znalezienia Skrytek, Skrytek Przygodowych (Adventure Lab Caches) i inaczej wyceniane są odkryte przedmioty bonusowe.

Oto wartości punktowe za labirynt na bagnach:

Znaleziono pojedynczą Skrytkę Przygodową (Lab Cache) 5
Znaleziono Skrytkę z przyznanymi co najmniej 10 rekomendacjami 25
Znaleziono Skrytkę Letterbox Hybrydowy 30
Znaleziono Skrytkę Zagadkową 25
Uczestniczyłem w dowolnym Wydarzeniu 20
Znaleziono specjalny przedmiot Labiryntu 50
Pozostałe znalezienia 15

Maksymalna liczba punktów, które możesz uzyskać  za dowolną zalogowaną skrytkę to 80 punktów.

Przeczytaj nasz wpis na blogu z ogłoszeniem Labiryntu Signala, aby uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i więcej informacji na temat wyzwania z pamiątkami.