Początek roku szkolnego z … niespodzianką.

Za pasem wrzesień, a wraz z nim początek nauki w szkole. Centrala HQ wraz z firmą Texas Instruments od czerwca 2021 prowadzi akcję promocyjną związaną z zamiłowaniem do matematyki. Aktywny udział w promocji, będący okazją do wygrania specjalistycznych kalkulatorów lub innych nagród, przeznaczona jest dla osób mających miejsce zamieszkania w USA.  Akcja polega m.in. na opublikowaniu w mediach społecznościowych zdjęć specjalnie w tym celu wypuszczonych 3000 przedmiotów podróżnych oraz oznaczenie wpisu tagiem #SpreadMathLove.  Wśród tych przedmiotów podróżnych wyróżniono 5 różnych kodów za zalogowanie którego otrzymasz specjalną pamiątkę do profilu (nie później niż do końca roku 2021). Osoby spoza USA nie otrzymają nagród, jednak odkrycie samego przedmiotu podróżnego nie jest już ograniczona terytorialnie. 

Aktualna mapa rozmieszenia przedmiotów podróżnych znajduje się : Spread Math Love with Texas Instruments (geocaching.com)

Jeśli akurat nie wybierasz się do USA lub na własną rękę nie uda Ci się odnaleźć w mediach społecznościowych zdjęcia przedmiotu podróżnego przynależnego do tej promocji to spróbuj rozszyfrować : „Te I dwa dziewięć Ha osiem”. Po odszyfrowaniu wprowadź ten kod odkrywając przedmiot podróżny a uzyskasz pamiątkę do profilu.