Skrytka Tygodnia – 27.04.2015

Skrytka Tygodnia: Tarnowianka
Właściciel/ka skrytki: masaj_
Liczba FP (Favourite Points): 12 (86% WFP*)

Gratulacje!

Poleca F r i d e k:

Skrytka typu letterbox, ukryta w starej cegielni Tarnowianka. Jest to nie lada gratka dla wszystkich geokeszerów lubiących spacery po tego typu budowlach zwanych urbeksami. Miejsce ma swój niepowtarzalny klimat.
W opisie skrytki jest umieszczona mapa – instrukcja, wg której poszukiwacz musi się poruszać, aby dotrzeć do miejsca ukrycia. Mapa ta prowadzi nas po zakamarkach nieczynnej już cegielni. Latarki w dłoń i w drogę. Idziemy raz górą, kilka metrów nad ziemią uważając, żeby gdzieć nie wpaść, innym razem spacerujemy po ciemnych i ciasnych piecach, cały czas śledząc mapę, bez której dotarcie do finału jest niemożliwe. Na końcu, dość długiej podróży po obiekcie czeka nas duży pojemnik, wypełniony skarbami, tradycyjny logbook, w którym odnotowujemy swoją wizytę oraz pieczątka. Wycieczka, którą każdy geoszeryf powinien odbyć i jestem pewien, że zapamięta ją na długo.

Jeśli ktoś z Was chce wyróżnić którąś ze skrytek, piszcie na wantsky@geocaching.pl z linkiem do skrytki (lub jej kodem GC) oraz uzasadnieniem.

Listę wszystkich Skrytek Tygodnia znajdziesz TUTAJ

* WFP – Współczynnik Favourite Points – stosunek liczby oznaczeń jako ulubiona skrytka do wszystkich znalazców danej skrytki z kontem premium (tylko konto premium upoważnia do przyznawania punktów; 1 użytkownik premium = maksymalnie 1 punkt dla danej skrytki)

Comments

comments