Skrytka Tygodnia – 30.03.2015

Skrytka Tygodnia: Box misja: Cztery numery
Właściciel/ka skrytki: Zielony Team
Liczba FP (Favourite Points): 22 (88% WFP*)

Gratulacje!

Poleca bogobig:

Długo potykałem się z pomysłami, którąż to skrytkę z ostatnio znalezionych przeze mnie chcę wyróżnić. Nie było to zadaniem łatwym. Parafrazując wiersz Józefa Czechowicza, poznany dzięki interpretacji Marka Grechuty: „Namnożyło się tych postaci…”, tyleż oryginalnych skrytek, co pomysłowych spotkałem przecie na swym szlaku. Jednak szalę sprawiedliwości mojej kieszonkowej Temidy przeważyły zalety niezwykłych walorów manualnych i pomysłowości twórców, wszak to team, skrytki „Boxmisja: Cztery numery” GC5JA0C, autorstwa Zielony Team.
Skrytka wprawdzie broni się sama przyznanymi FAVami i peanami w logach, ale nic nie stoi na przeszkodzie przedstawić ją szerszemu Geoogółowi, który podobnie jak ja nie ma ochoty śledzić różnorakich rankingów, a jedynie, ot, wyruszyć w teren.
Jeszcze raz gorąco polecam ich uwadze niezwykłego kesza „Boxmisja”. W/g mnie warto.


Jeśli ktoś z Was chce wyróżnić którąś ze skrytek, piszcie na wantsky@geocaching.pl z linkiem do skrytki (lub jej kodem GC) oraz uzasadnieniem.

* WFP – Współczynnik Favourite Points – stosunek liczby oznaczeń jako ulubiona skrytka do wszystkich znalazców danej skrytki z kontem premium (tylko konto premium upoważnia do przyznawania punktów; 1 użytkownik premium = maksymalnie 1 punkt dla danej skrytki)

Comments

comments