Skrytka Tygodnia – 23.02.2015

Skrytka Tygodnia: QUADRANGLE – TB HOTEL
Właściciel/ka skrytki: grazkami
Liczba FP (Favourite Points): 5 (83% WFP*)

Gratulacje!

Poleca maisog:

Moim zdaniem, na szczególną uwagę zasługuje skrytka „QUADRANGLE – TB HOTEL”(GC5ETRA),założona przez Grazkami w okolicach Golubia-Dobrzynia (woj. kujawsko-pomorskie).

Myśląc o tej skrytce przychodzi mi na myśl kilka niecenzuralnych słów (których z zasady nie używam) więc nie będę ich cytowała [:)]

W pierwszej kolejności, aby dowiedzieć się, jakie są właściwe współrzędne tej skrytki ,trzeba rozwiązać zagadkę. Brzmi niby prosto ale na widok tych „mróweczek” może zakręcić się w głowie. Wyznaczenie współrzędnych to oczywiście nie koniec zabawy. Na miejscy spotkamy perfekcyjnie wykonane maskowanie – niespodziankę [:)] znalezienie logbooka wymaga trochę cierpliwości i silnych nerwów.
Pomysł i wykonanie naprawdę na najwyższym poziomie !!! To jeden z najlepszych keszy jakie widziałam. To dzięki takim skrytkom jak ta geocaching wciągasz jeszcze bardziej.

Myślę że to idealna skrytka na zaliczenie marcowego wyzwania!

Jeśli ktoś z Was chce wyróżnić którąś ze skrytek, piszcie na wantsky@geocaching.pl z linkiem do skrytki (lub jej kodem GC) oraz uzasadnieniem.

* WFP – Współczynnik Favourite Points – stosunek liczby oznaczeń jako ulubiona skrytka do wszystkich znalazców danej skrytki z kontem premium (tylko konto premium upoważnia do przyznawania punktów; 1 użytkownik premium = maksymalnie 1 punkt dla danej skrytki)

Comments

comments