TFTC czy nie TFTC? Oto jest pytanie. KONKURS!!!

Znalazłem skrytkę, wpisałem się w jej logbooku, pozostało mi potwierdzić wizytę w internetowym logu. Chcę, żeby mój licznik jak najszybciej powiększył się o kolejny punkt.

A jak wygląda to z drugiej strony?

Założyłem skrytkę, napracowałem się, pokazałem ważne dla mnie miejsce, na pewno będzie interesujące dla innych. O! Przyszedł mail! Pierwsza wizyta! CO?! „TFTC”?! Nic więcej? Żadnej historii, żadnych przygód? Kolejna wizyta! „Znaleziony z psem Dżekim”?! Już więcej nie założę żadnej skrytki! 🙁

Jedni wpiszą kropkę albo jedno słowo, a inni dla nabicia statystyk wpiszą nikomu niepotrzebny elaborat. Każdy ma do tego prawo, ale ciekawy wpis motywuje zarówno ukrywających, jak i kolejnych znalazców.

Ogłaszamy zatem konkurs na najciekawszego loga internetowego! Nie musi być długi, nie musi być krótki. Ma być zaskakujący, zabawny, ciekawy, wzruszający.

Zaskocz nas!

Loga może zgłaszać jego autor wysyłając go mailem na adres kontakt@geocaching.pl w temacie maila wpisując KONKURS LOG i wklejając w treści maila linka do loga. Liczba zgłoszonych logów nieograniczona. Log nie może być starszy niż data ogłoszenia konkursu, czyli 31.07.2014!
Konkurs potrwa do 30.09.2014, a do wygrania wyjątkowy geocoin, a może i coś więcej 🙂

Comments

comments