Skrytka Tygodnia – 02.04.2014Skrytka Tygodnia dziś w Gdyni! Zostaje nią zagadkowe Akwarium Gdyńskie / Gdynia Aquarium autorstwa soolash’a.

Gratulacje!

Za rekomendację dziękuję Yuriko*.

A oto uzasadnienie:

Mogłoby się wydawać, że nie jestem do końca obiektywna w wyborze tej skrzynki, bo Akwarium jest moim ulubionym obiektem w Gdyni i odwiedzam je za każdym razem, gdy tu przyjeżdżam. Mam wielki sentyment do tego miejsca, kojarzy mi się z dzieciństwem i wieloma udanymi wyjazdami. Ale sam kesz też zasługuje na wyróżnienie i bardzo się cieszę, że Akwarium doczekało się takiej udanej skrzynki. Zadanie jest bardzo ciekawie skonstruowane, zmusza do myślenia, korzystania z różnych źródeł i odkurzenia wiedzy szkolnej 🙂 Wypatrzenie i podjęcie pojemnika jest jeszcze większym wyzwaniem – zarówno ze względu na maskowanie, jak i miejsce ukrycia oraz licznie pielgrzymujących w pobliżu mugoli. Satysfakcja jest jednak ogromna, kiedy w końcu można się wpisać do logbooka. Był to jeden z pierwszych keszy znalezionych przez moją koleżankę i właśnie dzięki niemu przekonała się do geocachingu. Bardzo dziękujemy za świetną zabawę i polecamy każdemu, kto będzie miał okazję zawitać w Gdyni.

Jeśli ktoś z Was chce wyróżnić którąś ze skrytek, piszcie na kontakt@geocaching.pl z linkiem do skrytki (lub jej kodem GC) oraz uzasadnieniem.

Dodaj komentarz