Skrytka Tygodnia – 13.10.2013

W tym tygodniu zaszczytnym tytułem Skrytki Tygodnia zostaje wyróżniona nie jedna, ale cała seria skrytek pod nazwą Chojnowskie Zmagania Rowerowe  ,  stworzona przez y_a_h_oo i rommyraf’a

Serdecznie gratulujemy!

Rekomendację nadesłała Pen-y-Cat

Oto uzasadnienie:

Nominacja dla całej serii – kto zrobił, ten zrozumie 😀 A kto nawet nie „nadgryzł” niech jak najszybciej naprawi swój błąd.
Argumenty?

1. motywacja do wyciagnięcia leniwców z domu na spacer/ przejażdżkę/ przebieżkę po naprawdę urokliwych terenach. Dosłownie kawałeczek za Warszawą znikamy w malowniczych ostępach leśnych i nikt nas tu nie zadepcze jak w Lesie Kabackim.

2. spore zróżnicowanie kombinacji ukrycia i maskowania keszy w całej serii. Autorzy nie pozwolą się Wam znudzić, uwierzcie. Poziom trudności też może być czasem wyzwaniem.

3. wrodzona autorom złośliwość i wredota w planowaniu i wykonaniu całej serii. I to nie jest zarzut – to pochwała 😉 Dzięki „charakterkom” obu panow nie powstał typowy „chojnowski trail” (a mógłby). Niejedno niecenzuralne słowo przy zdobywaniu serii padnie – i za to brawa z mojej strony 🙂

4. podziw za ogrom zaangażowania, czasu i pracy włożonych w przygotowanie tej serii. Kto choć raz w zyciu zrobił taką leśną serię ten wie, że jej wykonanie to nie jest bułka z masłem czyli przysłowiowy warszawski magnetyk za rynną.

5. filmowe tytuły keszy. Dodają smaczku całej serii i tworzą klimat (bedąc na miejscu keszer się zastanawia – a dlaczego akurat ten film?).

6. Kesz „Tajmeniczy Ogród” – mistrzostwo jeśli chodzi o pojemnik!!! Nic wiecej nie powiem – trzeba to zobaczyć na wlasne oczy!

 

Jeśli ktoś z Was chce wyróżnić którąś ze skrytek, piszcie na kontakt@geocaching.pl z linkiem do skrytki (lub jej kodem GC) oraz uzasadnieniem.

 

 

Dodaj komentarz