Skrytka Tygodnia – 22.05.2013Dziś Skrytka Tygodnia podwójna, z Wrocławia. Tytuł otrzymują Japońskie wiśnie – lupi oraz Park Szczytnicki przy polanie – lupi autorstwa lupi88.
Serdecznie gratulujemy!

Za rekomendację podziękowania po raz kolejny dla y_a_h_oo.

Y_a_h_oo nie może monopolizować „rynku”, rekomendujcie kolejne skrytki!

Oto uzasadnienie:

Taaak, kesze Lupi88’ego. Muszę z przyjemnością donieść, iż a.) znalazłem b.) polecam wszystkim, którzy mają za dużo czasu 🙂
Ile to ja razy próbowałem swoich sił z tymi keszami! Jesienią, zimą, wiosną…Patrzyłem, macałem, denerwowałem się. I co? I nic! Na szczęście gdy już zima poszła precz, i gdy mogłem skorzystać z cierpliwej pomocy Lokalnej Siły Geocacherskiej, mogłem wreszcie dostąpić radości odnalezienia obu keszy. Nie chcąc spoilerować nie napiszę ze szczegółami jak i gdzie trzeba szukać. Jednak spokojnie mogę podzielić się ze wszystkimi moim wnioskiem – do obu keszy podchodźcie, gdy macie duuużo czasu, gdy się nigdzie nie spieszycie i gdy komary Was nie napastują! A jaka radość ze znalezienia obu! Lupi88! Poziom „wredności” tych keszy bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Tak trzymaj!

Jeśli ktoś z Was chce wyróżnić którąś ze skrytek, piszcie na kontakt@geocaching.pl z linkiem do skrytki (lub jej kodem GC) oraz uzasadnieniem.

Dodaj komentarz