Dwumilionowy zawrót głowy!


Kliknij tutaj, aby zobaczyć najświeższą (odświeżanie co 15 minut) liczbę skrytek opublikowanych na Geocaching.com

Geocaching to przygoda wykraczająca poza świat liczb, ale czasami ważne jest, aby zrobić krok w tył i tym liczbom poświęcić kilka chwil zastanowienia. Jesteśmy na prostej drodze do przekroczenia w najbliższych dniach liczbę 2 milionów aktywnych skrytek geocache. Oznacza to 2 miliony przygód na żądanie dostępnych na całym świecie, 2 miliony miejsc do odkrycia i pokazania znajomym, a także 2 miliony serwisowanych skrytek. Cieszmy się!

Dołącz do nas w odliczaniu do 2 milionów aktywnych geocache’ów. Na stronie Geocaching.com możesz zobaczyć aktualizowany co 15 minut licznik liczby aktywnych skrytek. Bądź na bieżąco z oficjalnymi blogami geocachingowymi, aby po przekroczeniu magicznej liczby 2’000’000 znaleźć na nich nowe filmy i niespodzianki dla ogólnoświatowej społeczności geocacherskiej. Nazwa i lokalizacja skrytki o numerze 2’000’000 zostanie opublikowana na naszym oficjalnym blogu. Powinno się to stać w najbliższych dniach lub godzinach.

Obejrzyj infografikę z okazji opublikowania dwumilionowego geocache’a (tylko po angielsku) pokazującą więcej liczb związanych z geocachingiem.

Dołączyć do świętowania jest bardzo łatwo. Po prostu wyjdź na poszukiwania! Skrytki można znaleźć już w ponad 180 krajach. Polska jest na 26. miejscu na liście krajów o największej liczbie skrytek. Gonimy bardzo szybko Irlandię i Koreę Południową! Bądźcie na bieżąco i odwiedzajcie nasz fanpage.

Przebieramy nogami w oczekiwaniu na skrytkę nr 2’000’000, ale nie jest nam spieszno. Jeśli rozważasz założenie skrytki, pamiętaj, że najważniejsza jest jej jakość. Nie daj się ponieść chwili. Nawet jeśli Twoja skrytka nie będzie tą dwumilionową, to będziemy się z niej cieszyć tak samo.

Geocaching.com istnieje od 2000. roku. Zobacz na poniższym filmie jak ewoluował aż do dziś.

Jako dodatkową ciekawostkę przedstawiamy inspirację do Geo-sztuki 🙂 Zajrzyjcie TUTAJ

Comments

comments