Geocaching w walce o czystszą planetę!

W dniach 20-22.04.2013 po raz jedenasty obchodzony będzie oficjalny Weekend CITO. Wprawdzie spotkania tego typu można organizować przez cały rok, ale każdego roku jest jeden, wyjątkowy weekend, podczas którego świętujemy możliwość uprzątnięcia kawałka Ziemi w naszej okolicy.

Każda osoba, która zaloguje na www.geocaching.com uczestnictwo w wydarzeniu typu CITO w tych dniach, otrzyma wirtualną odznakę CITO 2013!

Podczas trzech weekendowych dni organizowane są setki wydarzeń CITO na całym świecie. Każdy z Was może zorganizować spotkanie CITO. Przedtem należy zapoznać się z Zasadami Publikacji Skrytek. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących organizowania wydarzeń, pytajcie. Chętnie służymy pomocą na facebook’u, na forum i pod adresem kontakt@geocaching.pl.

Jeśli nie czujecie się na siłach, żeby samodzielnie organizować CITO, możecie się zapoznać z kalendarzem, który będzie informował o zbliżających się spotkaniach.

W sekrecie możemy zdradzić, że w Polsce szykuje się już kilka bardzo interesujących wydarzeń CITO na ten weekend. Więcej informacji już niedługo.

Comments

comments