Wherigo – Konkurs!

Koleżanki i Koledzy!

Ninejszym ogłaszamy konkurs – zabawę, której celem jest spopularyzowanie bardzo rzadkiego rodzaju skrytek – Wherigo. Do tej pory powstało jedynie pięć tego typu skrytek w Polsce. Najwyższy czas aby to zmienić!

Na pierwszy ogień chcemy wypróbować Wasze zdolności na ograniczonym terenie: nasz konkurs polega na stworzeniu Wherigo dziejącego się na terenie województwa mazowieckiego. Temat zabawy może być dowolny – historia, sztuka, przyroda, czysta zabawa dziejąca się w świecie wirtualnym, ale powiązanym z otoczeniem (tak, aby spełnić formalny wymóg dotyczący lokalizacji Wherigo). Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nas zabrać w podróż po naszym pięknym województwie.

Jeżeli mówimy o konkursie, to oczywiście przewidziane są NAGRODY!

1. Dla Twórcy najlepszego Wherigo przygotowaliśmy nagrody w postaci koszulki z motywami powiązanymi z Geocachingiem, plecaka na notebooka, oraz trzech TravelBug’ów.

2. Za zdobycie drugiego miejsca w konkursie Twórca również otrzyma koszulkę oraz dwa TravelBug’i.

3. Nagrodą za zajęcie trzeciego miejsca jest również koszulka oraz jeden TravelBug.

Dodatkowo, wszyscy Twórcy opublikowanych Wherigo otrzymają od organizatorów upominki.

Stworzenie interesującego i dobrze przygotowanego Wherigo wymaga czasu, dlatego czas trwania naszego konkursu to aż cztery miesiące. W tym czasie czekamy na publikację nowych Wherigo na portalu Geocaching.com. Jedynie opublikowane Wherigo będą brały udział w konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie, po stworzeniu Wherigo należy wysłać email na adres kontakt@geocaching.pl w temacie wpisując „Konkurs – Wherigo„. W treści wystarczy umieścić linka do zgłaszanego w konkursie Wherigo.

Kryteria oceny przygotowanych gier Wherigo będą jak najbardziej subiektywne, jednak liczy się pomysłowość Twórcy, ciekawe podejście do prezentowanego tematu, stopień skomplikowania gry. Chcemy, aby Wherigo było zabawą, która wciąga gracza i która pomoże nam spopularyzować tego typu gry, ale również pomoże nam pokazać nowe ciekawe oblicze geocachingu w Polsce.

Zapraszamy do zabawy!

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs organizowany jest przez osoby prywatne i nie ma charakteru komercyjnego.
2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie oryginalnej gry Wherigo (www.wherigo.com) na dowolny temat, opublikowanej następnie na stronie Geocaching.com jako geocache Wherigo. W konkursie mogą wziąć udział jedynie geocache’e Wherigo opublikowane na terenie województwa mazowieckiego (zgodnie z informacją dostępną na www.geocaching.com).
3. Przygotowane gry Wherigo muszą spełniać wszystkie wymagania zdefiniowane przez Groundspeak, a w szczególności związane z ochroną własności intelektualnej oraz zakazem promowania innych działalności komercyjnych. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wysłanie wiadomości elektronicznej o temacie „Konkurs – Wherigo” zawierającej odnośnik do zgłaszanego Wherigo na adres kontakt@geocaching.pl
4. W konkursie może brać udział każdy użytkownik zdolny do stworzenia geocache’a Wherigo. Osoby niepełnoletnie muszą otrzymać zgodę od Opiekunów na udział w konkursie. Jedynie za wiedzą i zgodą Opiekunów mogą otrzymać nagrody przewidziane w konkursie.
5. Czas trwania konkursu wynosi cztery miesiące od daty publikacji niniejszych zasad (tj. do dnia 19.07.2012)
6. Wybór nagrodzonych gier dokonywany jest przez Organizatorów konkursu. Decyzja Organizatorów jest decyzją ostateczną.
7. Osoby nagrodzone zostaną poinformowane o tym fakcie drogą mailową i poproszone o podanie preferowanego rozmiaru wygranych koszulek.
8. Wręczenie nagród odbędzie się w trakcie zorganizowanego spotkania (event), na którym Organizatorzy ogłoszą wyniki konkursu i wręczą nagrody. Spotkanie zostanie zorganizowane najpóźniej w miesiąc (30 dni) po zakończeniu konkursu i wyborze zwycięzców.
9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przedłużenia czasu trwania konkursu po uprzednim ogloszeniu tej zmiany.

za inicjatywę wielkie brawa należą się koledze y_a_h_oo

Dodaj komentarz